Çatalca/İstanbul
0545 727 2338

VAGCOM

AnasayfaVagcom Nedir?

VAGCOM NEDİR?

VAGCOM Nedir ?
VAGCOM; VAG grubu araçlarda gizli olarak gelen özelliklerin aktifleştirilmesini ve araçlarda çeşitli kişileştirmeler yapılabilmesine olanak sağlayan bilgisayar yazılımıdır. Seat, Audi, Volkswagen, Skoda gibi araçlarda aynı kablo ve yazılım ile gizli özellikler açılabilmektedir.

VAGCOM Ne Değildir ?
VAGCOM ile aracınızın motorunda modifikasyona gidemez, beygir artırımı ve ya chip tuning işlemi yapamazsınız.

İşlem Geri Alınabilir Mi ?
VAGCOM işlemi sonrasında gizli özelliklerden herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız, aracınızın orjinal kodlamaları tekrar yapılabilir. Ancak bu işlem için kodlamayı yaptırdığınız kişi ya da kurum yeniden ücret talebinde bulunabilir.

VAGCOM Garantiyi Bozar Mı ?
Vagcom, yani gizli özellikleri açma işlemi, orjinal, güncellenebilir kablolarla, işinde uzman kimseler tarafından yapıldığında garantiyi etkilemez . Ancak kodlama işleminden anlamayan kişilerin araca müdahale etmesi, aracın beyninde ve diğer elektronik noktalarında kalıcı hasarlara sebebiyet verebilir. Bu durumda aracınız garanti kapsamı dışında kalır.

Madem Özellikler Var Neden Aktif Değil ?
Gizli özelliklerin kapalı ve ya aktif olarak gelmesi tamamen satış politikasına bağlı olarak gerçekleşmektedir. WAG grubu araçlarda sınıf ve paket farkı oluşturmak adına bazı özellikler kapalı ve ya açık gelir. Örneğin AUDI markasında kadran selamlama fabrikasyon olarak gelirken, Seat markasının alt modellerinde kapalıdır. Ama Cupra modelinde açık gelir. Durum tamamen kalite algısı oluşturma amaçlıdır.

best

MARKALARIMIZ

İLETİŞİM

Çatalca/İstanbul
Telefon: 0545 727 2338
Email: info@gizliozellikaktivasyonu.com